Hakkımızda

Melodi Dental kliniğimiz, Dünya’nın en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul’un en güzel semti Nişantaşı’nda bulunmaktadır.

Melodi Dental yerel ve uluslararası hastalarımıza Gülüş Tasarımı, İmplant Tedavisi, Zirkonyum Diş Kaplama, Emax Diş Kaplama, Ortodonti Tedavisi ve bir çok ağız ve diş sağlığı konusunda yüksek standartlarda hizmet vermektedir.
Alanlarında uzman hekim kadromuz ve profesyonel destek ekibimiz ile Hastalarımıza sağlıklı ve estetik diş tedavi süreci sunmaktayız.

Melodi Dental aynı zamanda Dijital diş hekimliği hizmetleri ve kendi labratuvarları ile Türkiye’nin en üst düzey hizmet veren kliniklerindendir.

Ağız ve Diş sağlığına bütünsel bir yaklaşım benimseyen kliniğimiz ve ekibimiz sizin için en iyi olan tedavi yöntemlerini en uygun bütçeler ile sunmayı hedeflemektedir.
Melodi Dental Kliniğimizde kişiye özel planlanmış diş tedavisi ile amacımız sizlere kusursuz bir gülümseme deneyimi yaşatmaktır.

İlkelerine bağlı bir dünya markası olma yolculuğumuzda sağlık sektöründe verdiğimiz hizmetler ile Ağız ve Diş Sağlığı konusunda evrensel değerler çerçevesinde, tedavi olan tüm hastalarımıza, tüm çalışanlarımıza uluslar arası kalite standartları hizmet anlayışı ile çözümler üreten diş hastanesi olmak öncelikli misyonumuzdur.

Tüm kadromuz ile hastalarımızın ağız ve diş sağlığı konularında üstün kalitede hizmetler üretmek ve hastalarımızın memnuniyetine odaklanarak her geçen gün hizmetlerimize teknolojinin tüm nimetlerini kullanarak sürdürülebilir büyümeyi hedeflemekteyiz.

İlkelerine Bağlı, güvenilir, şeffaf, sağlıklı bir yaşam için çözüm ortağı olmak.

Dürüstlük
Empati
Hasta Memnuniyeti

Call Now