Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği özellikle son yıllarda adını oldukça sık duyduğumuz bir terim haline gelmiştir. İnsanlar diş hastalıkları dışında estetik görüntülerinin iyileştirilmesi için de diş hekimine başvurmaya başlamışlardır. Dişlerin güzel, pürüzsüz, beyaz ve düzgün bir şekilde gözükmesi adına birçok yöntem mevcuttur. Estetik diş hekimlerinin yaptığı bu yöntemlerden tıbbi açıdan hangisi uygunsa ve hasta için gerekliyse onu uygulamaktır. Yapılan tüm müdahaleler steril ortamlarda, sağlığa uygun açıdan yapılmalıdır. Bu şekilde yapılması oldukça önem teşkil etmektedir. Estetik diş müdahaleleri yüz yapısına orantılı olmalıdır. Dişin üzerinde, diş etinde ve çene yapısındaki özellikler iyice incelenerek dişler tasarlanmalıdır. Estetik diş hekimliği uygulamalarında farklı teknikler ve pek çok teknolojik yöntemden faydalanılmaktadır.

Estetik Diş Hekimliği Nedir?

Estetik diş hekimliği; bireyin sağlıklı dişlere olmasına ek olarak estetik açıdan da etkileyici bir diş ve çene yapısına sahip olmasına olanak sağlayan diş hekimliği alanı olarak karşımıza çıkar. Bu alanda amaçlanan estetik görüntüye sahip olmak için bireyin hem fiziksel hem de sosyal özellikleri bilinmeli ve bu özelliklerine göre bir yol çizilmelidir. Bu nedenle estetik diş hekimliği tasarımları kişiye özeldir. Estetik diş yaptırmak isteyen bireyler ağız, çene ve yüz yapısı değerlendirildikten sonra en doğal duracak şekilde kişi için olan ideal görüntü bilgisayarda tasarlanır. Bu tasarım hastanın onayına sunulur. Eğer hasta da tasarımı beğenip onaylarsa diş müdahalesi yapılmaya başlanır.

Nişantaşı Estetik Diş Hekimliği

Melodi Dental Nişantaşı Estetik Diş Hekimliği, İstanbul’da bulunan ve diş estetiği konusunda uzmanlaşmış bir diş kliniğidir. Kliniğin uzman diş hekimleri, en son teknolojileri kullanarak hastalarının diş sağlığını ve görünümünü iyileştirir.

Melodi Dental Nişantaşı Estetik Diş Hekimliği’nde, gülüş tasarımı, porselen laminat veneerler, diş beyazlatma, bonding, implant ve diğer diş tedavi yöntemleri gibi birçok farklı estetik diş tedavisi sunulmaktadır. Her hastanın bireysel ihtiyaçlarına ve tercihlerine uygun olarak özel bir tedavi planı hazırlanır.

Kliniğin diş hekimleri, son derece profesyonel, dostça ve samimi bir hizmet sunarlar. Hastaların rahat ve güvenli hissetmelerini sağlamak için, kliniğin modern ve ferah tasarımı ile birlikte hijyenik bir ortam oluşturulmuştur.

Melodi Dental Nişantaşı Estetik Diş Hekimliği, diş estetiği konusunda uzmanlaşmış bir klinik olarak, hem yerli hem de yabancı hastalara hizmet vermektedir. İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda bulunan kliniğe, kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

Sonuç olarak, Melodi Dental Nişantaşı Estetik Diş Hekimliği, diş estetiği konusunda uzman ve kaliteli hizmet sunan bir klinik olarak, hastaların diş sağlığı ve görünümü konusunda güvenilir bir çözüm sunar. Online Randevunuzu oluşturmak için Hemen Tıklayın.

Online Randevu

RANDEVUNUZU PLANLAYIN

Ağız ve diş sağlığı ile alakalı tüm sorunlarınız için hemen randevunuzu planlayabilirsiniz.

Doktora Sor

DOKTORUNUZA DANIŞIN

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi ve fiyatları doktorlarımıza sorabilirsiniz.

Röntgen Gönder

RÖNTGENİNİZİ PAYLAŞIN

Doğru teşhis ve tedavi yöntemleri için röntgeninizi paylaşabilirsiniz.

Call Now